1ED3127MU12FXUMA1
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
1ED3127MU12FXUMA1
Manufacturer
INFINEON
Output Current
10 A
Coupling
Magnetic
Isolation Voltage
3000 Vrms
Channels
1
Package Type
Pg-Dso-8-72
Pin Count
8
Mounting
Smd
Function
Gate Driver
Application
Power Switching
Galvanic Isolation
Yes
Detailed product description
10A Gate Driver Magnetic Coupling 3000Vrms 1 Channel PG-DSO-8-72
Other products from the section
TCAN1057ADRBRQ1
TCAN1057ADRBRQ1
Manufacturer's name
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SON
Available
3000 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
Price per 101+ inc. VAT
Price per 401+ inc. VAT
FLS0116MX
FLS0116MX
LED Driver 7-Pin SOIC
Available
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SON
Price per 101+ inc. VAT
Price per 401+ inc. VAT
IR2101S
IR2101S
IR2101STRPBF
HIGH + LOW SIDE DRIVER -40/+125C 600V
755 шт
DM134 SOP24
DM134 SOP24
16-битный светодиодный драйвер постоянного тока, крок - 1,27мм