2C-VNH2SP30-MODUL
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
2C-VNH2SP30-MODUL
Manufacturer
ANY
Driver Ic
Vnh2Sp30
Motor Type
2-phase stepper
Control
Step/dir
Voltage Range
628 V
Logic Voltage
5 V Ttl
Peak Current
30 A Peak
Continuous Current
14 A Continuous
Protection
Overcurrent, Overtemp, Short-Circuit
Microstepping
Microstepping support
Interfaces
Step/dir, Pwm
Dimensions
5035 Mm
Operating Temp
20+85 °C