2ED020I12F2XUMA1
from 1
from 11
from 42
Specifications
Manufacturer's name
2ED020I12F2XUMA1
Manufacturer
INFINEON
Device Type
Gate Driver
Topology
Half-Bridge
Package
Dso36-58
Channels
Single
Isolation
Isolated
Supply
12 V
Input Logic
Ttl/cmos
Mounting
Surface Mount
Compliance
Rohs Compliant
Operating Temp
Industrial
Features
Fault Reporting
Application
Motor Drives, Inverters
Detailed product description
IC GATE DRVR HALF-BRIDG DSO36-58
Other products from the section
TCAN1057ADRBRQ1
TCAN1057ADRBRQ1
Manufacturer's name
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SON
Available
3000 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
Price per 101+ inc. VAT
Price per 401+ inc. VAT
FLS0116MX
FLS0116MX
LED Driver 7-Pin SOIC
Available
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SON
Price per 101+ inc. VAT
Price per 401+ inc. VAT
IR2101S
IR2101S
IR2101STRPBF
HIGH + LOW SIDE DRIVER -40/+125C 600V
755 шт
DM134 SOP24
DM134 SOP24
16-битный светодиодный драйвер постоянного тока, крок - 1,27мм