AK60A-024L-240F02G
Manufacturer
ASTEC
Detailed product description
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 50 Вт, 24 В, 2 А
Other products from the section
50-24-24S-1.5kV-61.0x58.4x12.7
50-24-24S-1.5kV-61.0x58.4x12.7
Manufacturer's name
AK60A-024L-240F02G