AME40-24S277VZ
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
AME40-24S277VZ
Manufacturer
AIMTEC
Type
Ac/dc
Power
40 W
Input Voltage
277 VAC
Output Voltage
24 V DC
Output Current
1.67 A
Efficiency
84%
Insulation
4 kV
Output Type
Single Output
Detailed product description
Преобразователь: AC/DC; 40Вт; Uвых: 24ВDC; Iвых: 1,67А; 84%; 4кВ