AME60-24SMJZ
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
AME60-24SMJZ
Manufacturer
AIMTEC
Type
Ac/dc
Power
60 W
AC In
90-264 V AC
DC In
122-370 V DC
Output Voltage
24 V
Output Current
2.5 A
Efficiency
86%
Mounting
Pcb
Detailed product description
Преобразователь: AC/DC; 60Вт; 90?264ВAC; Uпит: 122?370ВDC; 86%; PCB