AP7365-33WG-7
Accessibility
In stock
2 шт
Total available
2 шт
Manufacturer's name
AP7365-33WG-7
Manufacturer
DIODES
Type
Ldo
Technology
Cmos
Output Voltage
3.3V
Output Current
500Ma
Dropout Voltage
Low
Quiescent Current
Low a
Enable Pin
Yes
Thermal Shutdown
Yes
Short Protection
Output Capacitor
Require 1f
Operating Temp
-4085°C
Pins
5
Detailed product description
SOT25/LDO CMOS HICURR
L78L12ACUTR
IC 12V POSITIVE REGULATOR SOT89