ASB110PS12
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
ASB110PS12
Manufacturer
XP POWER
Output Voltage
12 V
Output Power
110 W
Output Current
9.2 A
Cooling Type
Baseplate
Input Type
Ac/dc
Input Voltage
90-264 Vac
Form Factor
Module
Protections
Ovp, Ocp, Scp
Operating Temp
-20 To +70 °C
Mounting
Chassis Or Pcb
Detailed product description
Модули питания переменного/постоянного тока PSU, 110W, BASEPLATE COOLED