AV60C-048L-120F06
Manufacturer
ASTEC
Detailed product description
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 75 Вт, 12 В, 6 А
Other products from the section
75-48-12S-1.5kV-61.0x58.4x12.7
75-48-12S-1.5kV-61.0x58.4x12.7
Manufacturer's name
AV60C-048L-120F06
Available
6 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
Price per 63+ inc. VAT
Price per 75+ inc. VAT
PTN78020HAH
PTN78020HAH
Manufacturer's name
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 132 Вт, 11.85...22 В, 6 А