CC1R5-2412SF-E
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
CC1R5-2412SF-E
Manufacturer
LAMBDA
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 1.5 Вт, 12 В, 125 мА, 500 В