CUS1500M-24
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
CUS1500M-24
Manufacturer
TDK
Output Current
63 A
Input Type
Ac Mains
Phase
Single-Phase
Regulation
Fixed Output
Protections
Short, Overload, Overvoltage
Cooling
Air Cooled
Model
Cus1500M-24
Converter Type
Ac/dc
Output Voltage
24 V
Output Power
1512 W
Detailed product description
AC/DC CONVERTER 24V 1512W