DCWN03A-12
Manufacturer
MEANWELL
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 3 Вт, ±12 В, ±125 мА, 1 кВ
Other products from the section
3-48-3.3S-1.5kV-DIP24
3-48-3.3S-1.5kV-DIP24
Manufacturer's name
A331RW
Изолированный DC/DC-преобразователь, 3 Вт, 3.3 В, 600 мА, 1.5 кВ