DPU-3200-24
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
DPU-3200-24
Manufacturer
MEANWELL
Model
Dpu-3200-24
Type
Ac/dc Converter
Power
3192 W
Voltage
24 V
Current
133 A
Output Type
Dc
Detailed product description
AC/DC-преобразователь, 3192W, 24V, 133A