ELG-150-C1050B-3Y
from 1
from 2
from 5
Specifications
Manufacturer's name
ELG-150-C1050B-3Y
Manufacturer
MEANWELL
Rated Power
150 W
Output Current
1050 Ma
Input Voltage
Ac/dc 90305 V
Output Type
Constant Current
Efficiency
91%
Protections
Short Circuit, Overvoltage, Overtemperature
Operating Temp
-40 To +70 °C
Certifications
Ce, Rohs, Ukca
Lifetime
50,000 H
Mounting
Surface
Detailed product description
LED CC AC/DC DRIVER 150W