FDD25-05S2
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
FDD25-05S2
Manufacturer
CHINFA
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 25 Вт, 5 В, 5 А, 1.5 кВ
Other products from the section
25-24-05S-1.5kV-99.0x97.0x36.0-ENCLOSED
Manufacturer's name
SD-25B-5