FGDS-6A-100V
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
FGDS-6A-100V
Manufacturer
GAIA
Input Voltage
4.5-100 Vdc
Rated Current
6 A
Filter Type
Emi
Purpose
Interference Suppression
Polarity
Dc
Application
Industrial electronics
Detailed product description
EMI Filters Вх. напряжение 4.5 to 100 VDC
Other products from the section
CMC-10
CMC-10
Manufacturer's name
COMMON MODE CHOKES FOR EMC
Available
46 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
Price per 10+ inc. VAT
Price per 100+ inc. VAT
COMMON MODE CHOKES FOR EMC
Available
41 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
Price per 10+ inc. VAT
Price per 100+ inc. VAT
CMC-09
CMC-09
25 шт
CMC-01
CMC-01
фільтр радіоперешкод до 16 А для захисту електричних кіл