FSBB30CH60C
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
FSBB30CH60C
Manufacturer
ONS
Voltage
600 V
Current
30 A
Module Type
Spm
Package Type
Pwrdip-27
Pins Count
27
Switch Type
Igbt + Diode
Cooling
Baseplate
Operating Temp
-40 To 150 °C