FSP200-P35-A18
from 1
from 100
from 500
Specifications
Manufacturer's name
FSP200-P35-A18
Manufacturer
FSP
Input Type
Ac-Dc
Output Voltage
18 V
Output Current
11.11 A
Power Rating
200 W
Form Factor
Open Frame
Outputs
Single
Model
Fsp200-P35-A18
Protections
Ovp/ocp/otp
Detailed product description
AC DC, 18V, 11.11A, OPEN FRAME 3