GSM18E12-P1J
from 1
from 4
from 13
Specifications
Manufacturer's name
GSM18E12-P1J
Manufacturer
MEANWELL
Output Voltage
12 V
Power Rating
18 W
Output Current
1.5 A
Input Voltage
100240 Vac
Frequency Range
5060 Hz
Connector Type
Barrel Plug
Output Type
Regulated Dc
Protections
Short-Circuit, Overload, Overvoltage
Efficiency
85%
Certifications
Ce, Rohs
Weight
80 G
Operating Temp
040 °C
Detailed product description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W