GST25E48-P1J
from 1
from 4
from 16
Specifications
Manufacturer's name
GST25E48-P1J
Manufacturer
MEANWELL
Output Voltage
48 V Dc
Output Current
0.52 A (520 Ma)
Power Rating
25 W
Input Voltage
100240 V Ac, 50/60 Hz
Efficiency
82 %
Connector Type
2.15.5 Mm Barrel Plug
Regulation
±2 % (Load)
Ripple Noise
<120 Mvp-P
Dimensions
Compact Wall-Mount
Weight
120 G
Safety Approvals
Ce, Ul, Rohs
Operating Temp
-20 °C To +60 °C
Detailed product description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 25W