HLG-150H-48
from 1
from 25
from 45
Specifications
Manufacturer's name
HLG-150H-48
Manufacturer
MEANWELL
Input Voltage
90-305Vac
Output Voltage
24-48V
Output Current
3.2A
Power Rating
150W
Mode
Cc/cv Ac/dc
Efficiency
94%
Dimming
0-10V / PWM (Option)
Protections
Scp/ovp/otp/opp
Ip Rating
Ip67
Operating Temp
-40 To +90°C
Certifications
Ul Ce Rohs
Detailed product description
LED DRVR CC/CV AC/DC 24-48V 3.2A