HLG-150H-48AB
from 1
from 4
Specifications
Manufacturer's name
HLG-150H-48AB
Manufacturer
MEANWELL
Power
150 W
Output Voltage
48 Vdc
Output Current
3.13 A
Input Voltage
90305 Vac
Type
Ac/dc Led
Regulation
Cc/cv
Efficiency
92%