IRS2003SPBF
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
IRS2003SPBF
Manufacturer
INFINEON
Voltage Rating
200 V
Logic Voltage
3.3 V
Output Type
Lsttl
Driver Type
Half-Bridge
Application
Gate Control
Channels
2
Isolation
None
Mounting
Pcb
Temp Range
-4085 °C
Detailed product description
Драйверы для управления затвором HALF BRDG DRVR 200V 3.3V LSTTL out