LD39150DT33-R
Accessibility
In stock
1 шт
Term
0 weeks
Total available
1 шт
Manufacturer's name
LD39150DT33-R
Manufacturer
STM
Output Voltage
3.3 V
Output Current
1.5 A
Package
Dpak (To-252)
Regulator Type
Linear Ldo
Mounting
Surface-Mount
Pins
3
Operating Temp
-40 To 125 °C
Protection Features
Thermal Shutdown, Current Limit
Rohs Compliance
Yes
Typical Use
Power Management
Detailed product description
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A DPAK
L78L12ACUTR
IC 12V POSITIVE REGULATOR SOT89