LHE20-20B05
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
LHE20-20B05
Manufacturer
MORNSUN
Power
20 W
Input Voltage
85-264 Vac
Output Voltage
5 V
Output Current
4 A
Efficiency
78% Typ
Ripple Noise
120 Mvp-P
Protections
Short-Circuit, Overload, Overvoltage
Isolation Voltage
3000 Vac
Mounting Type
Din Rail
Operating Temp
-40+85 °C