LHE40-20B05
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
LHE40-20B05
Manufacturer
MORNSUN
Power
40 W
Input Voltage
85264 Vac
Output Voltage
5 V
Output Current
8 A
Efficiency
85 %
Insulation
3000 Vac
Ripples
80 Mvpp
Temperature
-40+85 °C