LMZ21701SILT
Accessibility
In stock
1 шт
Term
0 weeks
Total available
1 шт
from 1
from 11
from 41
Specifications
Manufacturer's name
LMZ21701SILT
Manufacturer
TI
Max Input
17 V
Output Current
1 A
Module Type
Nano 8Usip
Topology
Step-Down
Output Type
Synchronous
Efficiency
Up To 90%
Enable Pin
Yes
Switching Freq
1 Mhz
Operating Temp
-40125 °C
Mounting Type
Surface Mount
Quiescent Current
Low
Detailed product description
8uSiP/ 1A SIMPLE SWITCHER® Nano Module with 17V Maximum Input Voltage