LRS-100N2-12
from 1
from 10
from 25
Specifications
Manufacturer's name
LRS-100N2-12
Manufacturer
MEANWELL
Output Voltage
12 V
Output Current
8.5 A
Max Power
102 W
Input Voltage
100240 Vac
Efficiency
Up to 88%
Ripple
120 Mvp-P
Dimensions
99 X 82 X 30 Mm
Weight
250 G
Op Temp
30+70 °C
Protections
SC, Overload, OVP
Certificates
Ce, Ul, Cb
Type
AC/DC switching (high-peak)
Detailed product description
Імпульсне джерело живлення (високопікове) AC/DC, 102 Вт, 12 В, 8.5 А