LRS-350N2-12
Accessibility
In stock
1 шт
Term
0 weeks
Total available
1 шт
from 1
from 10
from 25
Specifications
Manufacturer's name
LRS-350N2-12
Manufacturer
MEANWELL
Output Power
348 W
Output Voltage
12 V
Output Current
29 A
Input Voltage
85-264 V AC
Type
Switching AC/DC
Cooling
Convection
Protection
SCP/OLP/OVP
Connection
Screw Terminals
Efficiency
Up to 89%
Certification
Ce, Rohs, Ul
Detailed product description
Імпульсне джерело живлення (високопікове) AC/DC, 348 Вт, 12 В, 29 А