LRS-350N2-36
Accessibility
Available
15 шт
Term
9 weeks
Total available
15 шт
from 1
from 10
from 25
Specifications
Manufacturer's name
LRS-350N2-36
Manufacturer
MEANWELL
Power
349.2 W
Voltage
36 V
Current
9.7 A
Input Range
Ac 90264 V
Output Type
Dc
Conversion Type
Switching
Peak Type
High-peak
Cooling
Convection
Protections
Ovp, Ocp, Scp
Mounting
Chassis
Detailed product description
Імпульсне джерело живлення (високопікове) AC/DC, 349.2 Вт, 36 В, 9.7 А