LRS-350N2-48
Accessibility
Available
60 шт
Term
9 weeks
Total available
60 шт
from 1
from 10
from 25
Specifications
Manufacturer's name
LRS-350N2-48
Manufacturer
MEANWELL
Power
350.4 W
Output Voltage
48 V
Output Current
7.3 A
Type
Ac/dc
Feature
High-peak
Input Voltage
85264 Vac
Protection
SCP, OCP, OVP
Cooling
Convection
Op Temp
-20+70 °C
Mtbf
>100,000 h
Detailed product description
Імпульсне джерело живлення (високопікове) AC/DC, 350.4 Вт, 48 В, 7.3 А