LS10-13B12R3P
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
LS10-13B12R3P
Manufacturer
MORNSUN
Output Voltage
12 V
Output Current
830 Ma
Input Ac
85305 Vac
Input Dc
90430 Vdc
Outputs
1
Output Power
10 W
Enclosure
Enclosed
Input Type
Ac/dc
Detailed product description
Enclosed AC DC Converters 1 Output 12V 830mA 85 ~ 305 VAC, 90 ~ 430 VDC Input