LS10-13B24R3
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
LS10-13B24R3
Manufacturer
MORNSUN
Output Voltage
24 Vdc
Power Rating
10 W
Input Voltage
90-264 Vac
Output Current
0.42 A
Efficiency
85%
Isolation Voltage
3000 Vac
Operating Temp
-20 To 70 °C