MC34063ADRJ
Accessibility
In stock
1 шт
Term
0 weeks
Total available
1 шт
from 1
from 1000
from 5000
Specifications
Manufacturer's name
MC34063ADR
Manufacturer
TI
Device Type
Switching Regulator
Topology
Boost/buck/inverting
Package
Son-8
Max Current
1.5 A
Input Voltage
340 V
Switching Freq
100 Khz
Switch Type
Npn
Pin Count
8
Operating Temp
070 °C