MC68340FT16E
Accessibility
In stock
12 шт
Term
0 weeks
Total available
12 шт
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
MC68340FT16E
Manufacturer
MOT
Detailed product description
CPU32 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 16MHz 144-QFP (28x28)
Other products from the section
TDA7468D
TDA7468D
Manufacturer's name
TDA7468D13TR
Audio Processor Bass/Treble 4IN 1OUT 28-Pin SO
Available
490 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
Price per 10+ inc. VAT
Price per 25+ inc. VAT
AT91SAM9G20B-CU
AT91SAM9G20B-CU
IC ARM9 MPU 217-LFBGA
Available
77 шт
Price per 1+ inc. VAT
TDA7418
TDA7418
IC PROCESSOR CAR AUD 3BAND S020
31 шт
Price per 50+ inc. VAT
Price per 100+ inc. VAT
N80C186EB20
N80C186EB20
TN80C186EB20
MPU 16BIT PLCC84
14 шт
Price per 10+ inc. VAT
Price per 100+ inc. VAT
MC68340FT16E
MC68340FT16E
MC68340FT16E
BX80532PG2400
BX80532PG2400
P IV 2.4GHz 1.525V max SB 800MHz, 512KB L2-Cche,PGA-478