MCP100-315D
Accessibility
In stock
97 шт
Term
0 weeks
Total available
97 шт
from 1
from 100
from 1000
Specifications
Manufacturer's name
MCP100-315DI/TO
Manufacturer
MICROCHIP
Threshold V
3.15 V
Package
To-92
Pins
3
Output
Active Low
Mounting
Through Hole
Series
Mcp100
Function
Voltage Supervisor
Temp Range
-4085 °C
Supply Current
Low a
Detailed product description
IC SUPERVISOR 3.15V LOW TO92
Other products from the section
STM1811MWX7F
STM1811MWX7F
Manufacturer's name
IC RESET CIRCUIT 4.37V OD SOT-23