MGJ6D241505DC
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
MGJ6D241505DC
Manufacturer
MURATA
Power
6 W
Input Voltage
24 V
Output Voltages
+15 V / -5 V
Output Current
±300 Ma
Isolation Voltage
5.2 Kv
Isolation
Galvanic
Converter Type
Isolated Dc/dc
Output Rails
Dual
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 6 Вт, 15/-5 В, ±300 мА, 5.2 кВ