MX66UM1G45GXDR00-T
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
MX66UM1G45GXDR00-T
Manufacturer
MACRONIX
Detailed product description
NOR Flash Serial NOR 1.8V 1Gbit x8 I/O BGA-24 Automotive +105C
Other products from the section
S25FL064P0XMFI001
S25FL064P0XMFI001
Manufacturer's name
SOC 16/CIVIL/IC 64M CMOS 3V 104MHZ SPI BUS INTERFACE
Available
1487 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
SST39SF010A-55-4I-WHE
SST39SF010A-55-4I-WHE
SST39SF010-55-4I-WHE
FLASH Memory IC 1Mb (128K x 8) Parallel 55ns 32-TSOP
Available
685 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
Price per 10+ inc. VAT
Price per 100+ inc. VAT
AT25SF161-SSHD-T
AT25SF161-SSHD-T
NOR Flash Serial (SPI, Dual SPI, Quad SPI) 3.3V 16M-bit 8ns 8-Pin SOIC N T/R
558 шт
S29AL016M90BAI010
S29AL016M90BAI010
IC FLASH 16M(2Mx8bit) 90ns 2.7-3.6V BGA48 [-40;85]'C
198 шт
Price per 50+ inc. VAT
Price per 500+ inc. VAT
SST39SF010A-55-4I-TU
SST39SF010A-55-4I-TU
4.5V TO 5.5V 1MBIT MULTI-PURPOSE