NSD05-12S12
Manufacturer
MEANWELL
Type
Isolated DC/DC
Power
5 W
Output
12 V
Current
420 mA
Insulation
1 kV
Dimensions
1" X 1.6"
Input
4:1
Config
Single Output
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 5 Вт, 12 В, 420 мА, 1 кВ