PSK-15B-S12
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
PSK-15B-S12
Manufacturer
CUI
Input Voltage
90-264Vac
Output Voltage
12Vdc
Output Power
15W
Output Current
1.25A
Efficiency
85%
Isolation Voltage
3000Vac
Operating Temp
-20°C To +70°C
Dimensions
654022 Mm
Weight
50 G
Protections
Short, Overload, Overvoltage
Certifications
Ce, Rohs
Ripple Noise
120Mv P-P
Detailed product description
AC/DC CONVERTER 12V 15W