PSK-15D-12-T
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
PSK-15D-12-T
Manufacturer
CUI
Output Voltage
12 V
Power Rating
15 W
Input Voltage
90264 Vac
Efficiency
85%
Ripple Noise
<120 Mv PP
Operating Temp
-20+70 °C
Protection
Short, Overload, Ovp
Isolation Voltage
3000 Vac
Dimensions
765022 Mm
Mounting
Din Rail
Weight
120 G
Certifications
Ce, Rohs
Detailed product description
AC/DC CONVERTER 12V 15W