PSP-600-12
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
PSP-600-12
Manufacturer
MEANWELL
Detailed product description
Enclosed AC DC Converters 1 Output 12V 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC Input