R-78B1.5-1.5
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
R-78B1.5-1.5
Manufacturer
RECOM
Detailed product description
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 2.25 Вт, 1.5 В, 1.5 А