R0.5Z-2405
Accessibility
In stock
33 шт
Term
0 weeks
Total available
33 шт
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
R0.5Z-2405
Manufacturer
RECOM
Input Voltage
24 V
Output Voltage
5 V
Output Current
100 Ma
Output Power
0.5 W
Isolation Voltage
1 Kv
Conversion Type
Dc-Dc
Topology
Isolated
Mounting
Pcb
Operating Temp
-40+85 °C
Output Type
Fixed
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 0.5 Вт, 5 В, 100 мА, 1 кВ
Other products from the section
0.5-05-05S-1.0kV-SMD-SC
0.5-05-05S-1.0kV-SMD-SC
Manufacturer's name
R0.5S-0505/P
Available
110 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
Price per 40+ inc. VAT
Price per 120+ inc. VAT
R0.5Z-2405
R0.5Z-2405
R0.5Z-2405