RP15-243.3SF
Manufacturer
RECOM
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 15 Вт, 3.3 В, 4 А, 1.6 кВ
Other products from the section
15-24-3.3S-1.5kV-50.8x25.4x10.16
Manufacturer's name
RP15-243.3SF