SDM30-48S5
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
SDM30-48S5
Manufacturer
MEANWELL
Power
25 W
Input Voltage
48 V
Output Voltage
5 V
Output Current
5 A
Isolation Voltage
1 Kv
Type
Isolated Dc/dc
Outputs
Single
Mounting
Pcb
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 25 Вт, 5 В, 5 А, 1 кВ
Other products from the section
25-24-05S-1.5kV-99.0x97.0x36.0-ENCLOSED
Manufacturer's name
SD-25B-5
Изолированный DC/DC-преобразователь, 25 Вт, 5 В, 5 А, 1.5 кВ