SKE10B-05
Manufacturer
MEANWELL
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 10 Вт, 5 В, 2 А, 1 кВ
Other products from the section
10-24-05S-1.6kV-1"x1"(4:1)
10-24-05S-1.6kV-1"x1"(4:1)
Manufacturer's name
S24SE05002PDFA
Изолированный DC/DC-преобразователь, 10 Вт, 5 В, 2 А, 1.6 кВ
Available
87 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
Price per 10+ inc. VAT
Price per 25+ inc. VAT
10-24-05S-1.0kV-1"x2"(2:1)
10-24-05S-1.0kV-1"x2"(2:1)
Manufacturer's name
SKE10B-05