SLD-150-12
Accessibility
In stock
46 шт
Term
0 weeks
Total available
46 шт
from 1
from 10
from 25
Specifications
Manufacturer's name
SLD-150-12
Manufacturer
MEANWELL
Output Voltage
+12 V
Output Current
12 A
Power Rating
150 W
Input Voltage
90-264 Vac
Efficiency
88%
Ripple Noise
120 Mvp-P
Hold-Up Time
20 Ms At Full Load
Protections
Ovp, Ocp, Scp, Otp
Cooling Type
Convection
Dimensions
21511530 Mm
Weight
0.85 Kg
Operating Temp
-20 To +70 °C
Detailed product description
O/P +12V/12A