SLD-150-24
Accessibility
In stock
34 шт
Term
0 weeks
Total available
34 шт
from 1
from 10
from 25
Specifications
Manufacturer's name
SLD-150-24
Manufacturer
MEANWELL
Output Voltage
24 V
Output Current
6.3 A
Output Power
150 W
Input Voltage
90-264 Vac
Efficiency
>=88%
Ripple Noise
<150 Mvpp
Operating Temp
-20 To +60 °C
Protections
Ovp, Ocp, Scp
Mtbf
>=100000 Hours
Dimensions
200 X 100 X 50 Mm
Cooling
Convection Cooled
Certifications
Ce, Rohs, Ul
Detailed product description
O/P +24V/6.3A