SQM45.291A9
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
SQM45.291A9
Manufacturer
SIEMENS
Model
Sqm45.291A9
Type
Electromechanical Actuator
Purpose
Air Damper Valve
Voltage
24 V AC/DC
Torque
45 Nm
Stroke
090°
Turn Time
30 s
Material
Alu/Plastic
Op Temp
-30+50 °C
Protection Class
Ip54
Weight
1.2 kg
Compatibility
HVAC Systems
Detailed product description
Other products from the section
Zubr V3
Zubr V3
Manufacturer's name
Индикатор напряжения трёхфазный
Available
2 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
Price per 5+ inc. VAT
Price per 10+ inc. VAT
A5E01181647
A5E01181647
Available
1 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
Price per 10+ inc. VAT
Price per 100+ inc. VAT
FDK:085U0234
FDK:085U0234
Модуль USM II, MODBUS RTU modul
1 шт
Price per 100+ inc. VAT
SITRANS F, комплект для подключения
7ME6520-3TC13-2AA1
7ME6520-3TC13-2AA1
Электромагнитный расходомер SITRANS F M MAGFLO MAG 5100 W NEW